Teslimat ve İade Koşulları

 

TESLİMAT

Ürünleriniz sipariş ve ödeme onayı alındıktan sonra, 1 ile 3 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile adresinize gönderilmektedir. 

Hafta sonları ve resmi tatillerde verilen siparişler, tatil süresini takiben ilk iş günü kargoya teslim edilir.

Aciliyeti olan siparişlerinizde; siparişinizin öne çekilmesi için [email protected]m adresine mail gönderebilirsiniz. 

 

İADE VE DEĞİŞİM

Satın aldığınız ürün/ürünlerde beden problemi yaşar veya herhangi bir şekilde bebeğinize yakıştırmama durumunuzda ürünü “Cayma Hakkı ve Değişim” şartlarına uygun olarak iade/değişim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bebeğinizin sağlığını önemsiyoruz! Alınan ürünün kullanılmamış ve paketi bozulmamış olması şartı ile kargo teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içinde iade edebilirsiniz.

İade veya değişim yapmak istediğiniz ürün için [email protected]m adresine iade nedeniyle birlikte bilgi vermeniz gerekmektedir. Talebinizi e-posta ile bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri; kullanılmamış, ambalaj ve etiketleri hasar görmemiş, tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması halinde anlaşmalı kargo şirketi ile gönderici ödemeli olarak gönderebilirsiniz. 

Ürünleri sadece Yurtiçi Kargo ile gönderici ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Numaramız: 520940192

* Tüm iade ve değişimlerde kargo bedeli alıcıya aittir. Ödemesi yapılmayan veya diğer kargo firmaları ile yapılacak olan gönderimlerde sorumluluk kabul edilmeyecektir.

 

İade / Değişim Şartları

1. İade / değişim istenen ürün / ürünler kutusu, ambalajı, standart aksesuarları ve faturanın aslı ile birlikte eksiksiz-hasarsız olarak paketlenmeli ve kargoya teslim edilmelidir. Ürün paketlemesi ürünün orijinal ambalajına ve içindeki ürünlere zarar gelmeyecek şekilde yapılmalıdır. 

2. Kullanılmış, hasar görmüş, kutusu atılmış ürünlerin iadesi /değişimi kabul edilmemektedir. Tarafınıza kargosu alıcı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

3. Ürünle birlikte hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir. 

4. Her türlü hijyen içerikli ürün (biberon, emzik), emzirme ürünleri, göğüs pompaları, kişiselleştirilmiş ürünler iade edilemez.

5. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri için “İade Faturası” kesilmelidir aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir. 

6. İade edilen ürünler için yapılacak ödeme ürün bedeli kadar olup, siparişi oluşturma esnasında ödediğiniz kargo bedeli geri ödenmemektedir. 

7. İndirimli ürünlerde iade ve değişim işlemleri yapılmamaktadır. 

 

ÜRÜN İADE SONRASI SÜREÇ

Ürününüz Myluni Baby tarafından teslim alındıktan sonra yukarıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu kapsamında, iade veya değişim onay süreci başlayacaktır. 

İade işleminizin onaylanması durumunda, iade bedeliniz otomatik olarak alışveriş yaparken kullandığınız kredi kartına iade edilir. İade bedelinin kartınıza yansıma süresi ilgili bankanın iç süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermekte ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda bankanız ile iletişime geçmenizi rica ederiz. 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR